• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи (Овочі та фрукти).

Оголошено тендер

301 100.00 UAH
Номер: 467773ca5f41468ea49a516e92c4b52a
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-27-005101-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Замовник: Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №14 Стрийської міської ради Стрийського району Львівської області
Очікувана вартість: 301 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи (Овочі та фрукти).
Примітки: Відповідно до кошторисних призначень на 2023р.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 27.01.2023 19:53

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
03220000-9 Овочі,фрукти та горіхи (Овочі та фрукти).
Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
Кількість 6665 кілограм
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума301 100.00 UAH