-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2022 рік, складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Оголошено тендер
755 000.00
UAH
Номер:
fa06cf7f06dc441099ec60cef4f866f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-27-002557-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВІТРЯНОГО РУХУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
19477064
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, м. Бориспіль, Аеропорт
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
755 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги (послуги з аудиту фінансової звітності Украероруху за 2022 рік, складеної у відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
Дата опублікування:
27.01.2023 12:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума755 000.00 UAH