• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

бензин А-95, дизельне паливо

Оголошено тендер

306 000.00 UAH
Номер: fefbcb7958524f5785819dd8eeb32dee
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-26-006893-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Роздільнянська багатопрофільна лікарня" Роздільнянської міської ради
Очікувана вартість: 306 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: бензин А-95, дизельне паливо
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 26.01.2023 17:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума306 000.00 UAH