• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція(Яйце куряче столове І категорії)

Оголошено тендер

1 204 980.00 UAH
Номер: 2f59827536a5480c8b1014974d05f7f5
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-26-001989-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Замовник: Управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області
Очікувана вартість: 1 204 980.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція(Яйце куряче столове І категорії)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 26.01.2023 12:28

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Яйце куряче столове І категорії
Код ДК 021:2015: 03142500-3 Яйця
Кількість 200830 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 204 980.00 UAH