-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо, бензин А-95
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
6abafc81f4c4429791732a15baffa171
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-24-003228-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Болехівський комбінат комунальних підприємств
×
-
Код ЄДРПОУ:
33064265
-
Адреса:
77202, Україна, Івано-Франківська область, місто Болехів, 24 Серпня, 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо, бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.01.2023 11:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дизельне паливо
Кількість
9000 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Бензин А-95
Кількість
3000 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума650 000.00 UAH