-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги фізичної охорони нежитлових будівель та прилеглої території будівлі ЗОШ-інтернату: 85327, Донецька область, Покровський район, м.Мирноград, вул.Л.Чайкіної, 32.
Оголошено тендер
419 647.80
UAH
Номер:
e374506e75f1432e8923371c841c5150
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-24-002877-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Відділ освіти Мирноградської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22039296
-
Адреса:
85323, Україна, Донецька область, м. Мирноград, вул. Курська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Мирноградської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22039296
-
Адреса:
85323, Україна, Донецька область, м. Мирноград, вул. Курська, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
419 647.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги фізичної охорони нежитлових будівель та прилеглої території будівлі ЗОШ-інтернату: 85327, Донецька область, Покровський район, м.Мирноград, вул.Л.Чайкіної, 32.
Примітки:
Послуги фізичної охорони нежитлових будівель та прилеглої території будівлі ЗОШ-інтернату: 85327, Донецька область, Покровський район, м.Мирноград, вул.Л.Чайкіної, 32.
Закупівля проводиться без застосування відкритих торгів та / або електронного каталогу для закупівлі товару на підставі підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замов-ників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затвердженому постановою Кабміну «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбаче-них Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
24.01.2023 12:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти бюджету громади
Сума419 647.80 UAH