• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Послуги з централізованого постачання

Оголошено тендер

196 293.00 UAH
Номер: 8793b23f58854493871b2a4a9009b6f9
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-23-005060-b
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської міської ради Харківської області
Очікувана вартість: 196 293.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з централізованого постачання
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів відповідно до абз. 4 п.п.5 п 13 Постанови 1178 (відсутність конкуренції з технічних причин). Категорія Замовника - відповідно до пункту 3, частини 4, статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.01.2023 14:43

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти місцевого бюджету
Сума196 293.00 UAH