-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Код ДК 021:2015: 15510000-5: Молоко (Молоко, кефір,сметана)»
Оголошено тендер
286 750.00
UAH
Номер:
73c350081ccf43028166a6f686d1df53
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-23-001001-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04370030
-
Адреса:
81457, Україна, Львівська область, Бісковичі, Ярослава Мудрого, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Бісковицька сільська рада Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04370030
-
Адреса:
81457, Україна, Львівська область, Бісковичі, Ярослава Мудрого, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
286 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Код ДК 021:2015: 15510000-5: Молоко (Молоко, кефір,сметана)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15510000-6 Молоко та вершки
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
23.01.2023 10:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Молоко свіже 2,5 % жирності доготривалого зберігання з вітаміном Д ,паперова упаковка
Кількість
4400 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Молоко, жирністю 2,5 %
Кількість
1571 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Кефір
Кількість
75 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Сметана,20% жирності
Кількість
491 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума286 750.00 UAH