• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Взуття спеціальне діелектричне

Оголошено тендер

80 952.39 UAH
Номер: 7050b6f14787442f8109bcfb22a1cdc7
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-20-004930-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Управління з переробки газу та газового конденсату"
Замовник: Укргазвидобування" в особі філії "Управління з переробки газу та газового конденсату
Очікувана вартість: 80 952.39 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Взуття спеціальне діелектричне
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 18830000-6 Захисне взуття
Дата опублікування: 20.01.2023 14:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума80 952.39 UAH