-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Бензин А-95, дизпаливо Energy
Оголошено тендер
118 600.00
UAH
Номер:
60a93a3040624a9e9af7e6c149602660
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-18-001709-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОЛОМАЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832177
-
Адреса:
63101, Україна, Харківська область, смт Коломак, Вул. СВОБОДИ, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
118 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95, дизпаливо Energy
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення (пп.2 п.13 Постанови 1178)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.01.2023 10:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума118 600.00 UAH