• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Крупи (борошно, гречка, крупа ячнева, рис, пшоно, крупа пшенична, вівсяні пластівці, кускус, булгур)

Оголошено тендер

154 812.10 UAH
Номер: d529eb52ba844c6d85abda97125a616c
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-17-003733-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області
Замовник: Ралівська сільська рада Самбірського району Львівської області
Очікувана вартість: 154 812.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Крупи (борошно, гречка, крупа ячнева, рис, пшоно, крупа пшенична, вівсяні пластівці, кускус, булгур)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 17.01.2023 15:30

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума154 812.10 UAH