-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
312 394.00
UAH
Номер:
df8b90b7309c4939b64483348f934da3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-17-002355-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735876
-
Адреса:
50036, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Одеська, 60-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП "Державна лікарня Міністерства внутрішніх справ України в місті Кривий Ріг"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735876
-
Адреса:
50036, Україна, Дніпропетровська область, м. Кривий Ріг, вул. Одеська, 60-Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
312 394.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
17.01.2023 13:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума312 394.00 UAH