-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 03210000-6 - ЗЕРНОВІ КУЛЬТУРИ ТА КАРТОПЛЯ
Оголошено тендер
810 260.00
UAH
Номер:
e8ed353d748c44d18f80dad5c365e734
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-17-003280-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти, культури, молоді та спорту Мукачівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143413
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, Мукачево, площа Духновича,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
810 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 03210000-6 - ЗЕРНОВІ КУЛЬТУРИ ТА КАРТОПЛЯ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03210000-6 Зернові культури та картопля
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.01.2023 12:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума810 260.00 UAH