-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Герметики, піни, пасти, анкер хімічний, композити, замазка, очищувач, освіжувачі та інші
Оголошено тендер
515 688.60
UAH
Номер:
c3f9e178e2f44e95898b06a737f22fb6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-13-000905-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
515 688.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Герметики, піни, пасти, анкер хімічний, композити, замазка, очищувач, освіжувачі та інші
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
39810000-3 Ароматизатори та воски
Дата опублікування:
13.01.2023 10:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1 – Анкер хімічний, герметики, пасти, піни та інші
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 2 – Композити, замазка, очищувач
Кількість
Період постачання
(не задано)
ЛОТ 3 – Освіжувачі
Кількість
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума515 688.60 UAH