-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Оголошено тендер
2 677 396.00
UAH
Номер:
5168bc60098544dbbe6f07f25a14c281
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-11-000286-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління освіти Рівненського міськвиконкому
×
-
Код ЄДРПОУ:
25675242
-
Адреса:
33000, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Соборна, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Рівненського міськвиконкому
×
-
Код ЄДРПОУ:
25675242
-
Адреса:
33000, Україна, Рівненська область, Рівне, вул. Соборна, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 677 396.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
11.01.2023 09:38
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Хліб пшеничний подовий
Кількість
7000 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
хліб цільнозерновий
Кількість
36260 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
батон
Кількість
5800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 677 396.00 UAH