-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 (CPV) : 15540000-5 - Сирні продукти ( СИР ТВЕРДИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КЛАСИЧНИЙ /50% ЖИРУ/ та СИР КИСЛОМОЛОЧНИЙ /ТВОРОГ/ /9.5% ЖИРУ/)
Оголошено тендер
805 000.00
UAH
Номер:
8f07ec4895114daea279ee7fc130e572
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-10-000041-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, осавули Василя Бурки,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Смілянський дитячий будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189765
-
Адреса:
20700, Україна, Черкаська область, Сміла, осавули Василя Бурки,40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
805 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 (CPV) : 15540000-5 - Сирні продукти ( СИР ТВЕРДИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КЛАСИЧНИЙ /50% ЖИРУ/ та СИР КИСЛОМОЛОЧНИЙ /ТВОРОГ/ /9.5% ЖИРУ/)
Примітки:
ДК 021:2015 (CPV) : 15540000-5 - Сирні продукти ( СИР ТВЕРДИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КЛАСИЧНИЙ /50% ЖИРУ/ та СИР КИСЛОМОЛОЧНИЙ /ТВОРОГ/ /9.5% ЖИРУ/)
1. СИР ТВЕРДИЙ УКРАЇНСЬКИЙ КЛАСИЧНИЙ /50% ЖИРУ - 1000 КГ
2. СИР КИСЛОМОЛОЧНИЙ /ТВОРОГ/ /9.5% ЖИРУ/ - 3000 КГ
*Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету .
*категорія: п.3 ч.4 ст.2 Закону
*місцезнаходження : вул.Осавули Василя Бурки, 40 м.Сміла, Черкаська область, поштовий індекс: 20700
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15540000-5 Сирні продукти
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
10.01.2023 08:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис*Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету .
Сума805 000.00 UAH