• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Хліб пшеничний; хліб житньо-пшеничний, Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:15810000-9-Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби

Оголошено тендер

110 323.20 UAH
Номер: 2852167490be491591a86b488cf00bf0
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-06-000606-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне підприємство "Марганецька центральна міська лікарня" Марганецької міської ради"
Замовник: Комунальне підприємство "Марганецька центральна міська лікарня" Марганецької міської ради"
Очікувана вартість: 110 323.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб пшеничний; хліб житньо-пшеничний, Єдиний закупівельний словник ДК 021:2015:15810000-9-Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Примітки: Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 06.01.2023 11:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Хліб пшеничний 0,450 кг
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 8640 штуки
Період постачання (не задано)
Хліб житньо-пшеничний 0,620 кг
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 800 штуки
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума110 323.20 UAH