-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95
Оголошено тендер
381 600.00
UAH
Номер:
780799df71b149b88e698acababba2af
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-05-003049-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Городоцька міська рада Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26269892
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городоцький район, місто Городок, МАЙДАН ГАЙДАМАКІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Городоцька міська рада Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26269892
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городоцький район, місто Городок, МАЙДАН ГАЙДАМАКІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
381 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.01.2023 16:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума381 600.00 UAH