-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Бензин А-95 в талонах чи скретч-картах (для потреб виконавчого комітету Вороньківської сільської ради) за кодом ДК 021:2015-09130000-9 Нафти та дистиляти»
Оголошено тендер
699 600.00
UAH
Номер:
9c0324ceb3ab44ed8091cf652df0a96c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-05-001881-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44042825
-
Адреса:
08352, Україна, Київська область, село Вороньків, вулиця Паркова 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Вороньківської сільської ради Бориспільського району Київської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44042825
-
Адреса:
08352, Україна, Київська область, село Вороньків, вулиця Паркова 2
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
699 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Бензин А-95 в талонах чи скретч-картах (для потреб виконавчого комітету Вороньківської сільської ради) за кодом ДК 021:2015-09130000-9 Нафти та дистиляти»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.01.2023 14:04
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
13200 літр
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума699 600.00 UAH