• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Перевезення вантажів, будівельно-дорожньої техніки, обладнання та механізмів

Оголошено тендер

4 146 000.00 UAH
Номер: 9df62127ae364e27b257a1381e73ac32
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-05-001735-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Очікувана вартість: 4 146 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Перевезення вантажів, будівельно-дорожньої техніки, обладнання та механізмів
Примітки: Апарат АТ "Укртрансгаз" (код ЄДРПОУ 30019801). Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 60100000-9 Послуги з автомобільних перевезень
Дата опублікування: 05.01.2023 13:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 146 000.00 UAH