-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія.
Оголошено тендер
638 281.68
UAH
Номер:
b26eb0feb81043eba7f90ef44e15f763
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-03-001421-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934830
-
Адреса:
62801, Україна, Харківська область, Печеніги, вул. Незалежності,48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕЧЕНІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934830
-
Адреса:
62801, Україна, Харківська область, Печеніги, вул. Незалежності,48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
638 281.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія.
Примітки:
Річний план закупівель.Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
03.01.2023 13:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума473 528.04 UAH
ДжерелоІнше
Опис(за рахунок відшкодувань орендаря)
Сума164 753.64 UAH