-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
електрична енергія
Оголошено тендер
8 840 000.00
UAH
Номер:
17e06340c7e744c6bf4c1805ea059aa3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-03-000606-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В.Лисенка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38385217
-
Адреса:
61057, Україна, Харківська область, Харків, вул. Сумська, 25
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 840 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
електрична енергія
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення (пп.2 п.13 Постанови 1178)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
03.01.2023 11:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума8 840 000.00 UAH