-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Оголошено тендер
71 001.00
UAH
Номер:
da4faab2d2c64ce5be6a5915d3431131
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-01-02-000592-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Запорізьке комунальне підприємство міського електротранспорту "Запоріжелектротранс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03328379
-
Адреса:
69095, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, вул. Шкільна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
71 001.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Дата опублікування:
02.01.2023 11:10
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
код ДК 021:2015 (CPV) 1421(14210000-6) – Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Пісок (14211000-3)
Кількість
150 тонни
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума71 001.00 UAH