-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (відеонагляд, огородження та інші додаткові роботи)
Оголошено тендер
2 412 653.90
UAH
Номер:
9f8505a8dbcb46c19958e3d69a446c9c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-30-003458-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВОВОЛИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, ПРОСПЕКТ ДРУЖБИ, будинок 27
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 412 653.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція спортивного майданчика Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради на вул. Кауркова, 4а у м. Нововолинську (відеонагляд, огородження та інші додаткові роботи)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 8 пункту 13 Особливостей.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 Реконструкція
Дата опублікування:
30.12.2022 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 412 653.90 UAH