-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Електрична енергія на 2023 рік
Оголошено тендер
1 610 084.53
UAH
Номер:
450d00f6d87b45c593fa2d45f983f56a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-30-001289-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Кулевчанська сільська рада Білгород-Дністровського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04380643
-
Адреса:
68261, Україна, Одеська область, с. Кулевча, вул. Центральна, 52
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 610 084.53 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія на 2023 рік
Примітки:
Закупівля здійснюється з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених Постановою КМУ від 12.10.22 № 1178.
Уповноваженою особою було оголошено відкриті торги з ідентифікатором UA-2022-12-12-007468-a на придбання Електричної енергії за ДК 021:2015 09310000-5 Електрична енергія (далі – Закупівля), про що свідчить наявність звіту про результати проведення такої процедури закупівлі в електронній системі закупівель. Така процедура була автоматично відмінена електронною системою закупівель на підставі пункту 48 Особливостей через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями.
Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
30.12.2022 10:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія
Кількість
343000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 610 084.53 UAH