-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Яловичина охолоджена (без кісток), свинина охолоджена (без кісток), м’ясо куряче (ніжка)
Оголошено тендер
1 064 887.90
UAH
Номер:
852de27482a74bd8b91277b64685af5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-28-007499-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38245193
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Озерна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус" імені І.Г.Харитоненка Державної прикордонної служби України
×
-
Код ЄДРПОУ:
38245193
-
Адреса:
29000, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, Озерна, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 064 887.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яловичина охолоджена (без кісток), свинина охолоджена (без кісток), м’ясо куряче (ніжка)
Примітки:
Місцезнаходження замовника: 29000, м. Хмельницький, вул. Озерна, 14
Вид закупівлі: Товар
Закупівля здійснюється очікувані кошти на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
15110000-2 М’ясо
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
28.12.2022 22:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
ЛОТ 1. Яловичина охолоджена (без кісток)
Кількість
1910 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
ЛОТ 2. Свинина охолоджена (без кісток)
Кількість
3800 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
ЛОТ 3. М’ясо куряче (ніжка)
Кількість
1870 кілограм
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума1 064 887.90 UAH