-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Оголошено тендер
2 160 000.00
UAH
Номер:
69f831f81095494cbdc9ecf33d1379a8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-28-003199-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38743499
-
Адреса:
62456, Україна, Харківська область, смт Буди, Харківський район, ВУЛИЦЯ ФАЯНСОВЩИК, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з проведення лабораторних досліджень біологічних матеріалів пацієнтам за направленнями лікарів
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу згідно підпункту 2 (замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення) пункту 13 постанови Кабінету України від 12.10.2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25.04.2022р. № 75 «Про затвердження Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 листопада 2022 року» (пункт 6 розділу VII Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) станом на 23 листопада 2022 року)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
28.12.2022 14:49
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 160 000.00 UAH