-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Послуги з діагностики та поточного ремонту комп’ютерної техніки з заміною складових частин системного блоку, у разі неможливості відновлення
Оголошено тендер
35 580.00
UAH
Номер:
62d4815510ba4fc1b18a9ceac86e5cbf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-28-000884-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Одеський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35118626
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Одеський окружний адміністративний суд
×
-
Код ЄДРПОУ:
35118626
-
Адреса:
65062, Україна, Одеська область, Одеса, вул. Фонтанська дорога, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
35 580.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з діагностики та поточного ремонту комп’ютерної техніки з заміною складових частин системного блоку, у разі неможливості відновлення
Примітки:
Закупівля здійснюється без використання електронної системи відповідно до постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (зі змінами), п.4 ч.13 а саме придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
28.12.2022 10:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з діагностики та поточного ремонту комп’ютерної техніки з заміною складових частин системного блоку, у разі неможливості відновлення
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума35 580.00 UAH