-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з встановлення і обслуговування біотуалетів (CPV ДК 021:2015–90910000-9 послуги з прибирання)
Оголошено тендер
249 850.00
UAH
Номер:
a0546780bae84852b8a68c6dd7ad2157
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-27-004347-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794186
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37794186
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
249 850.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з встановлення і обслуговування біотуалетів (CPV ДК 021:2015–90910000-9 послуги з прибирання)
Примітки:
закупівля послуг на 2023 рік
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.12.2022 15:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти бюджету Івано-Франківської міської територіальної громади
Сума249 850.00 UAH