-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга технічного обслуговування та ремонту офісної техніки
Оголошено тендер
448 800.00
UAH
Номер:
72fa4e35270244479e54f3d0e814c6dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-27-002185-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Фізкультури, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02928433
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, м.Київ, вул.Фізкультури, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
448 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуга технічного обслуговування та ремонту офісної техніки
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
27.12.2022 12:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума448 800.00 UAH