• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

980 000.00 UAH
Номер: 825a00a6258140eba139255a636d1498
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-27-001995-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Северинівської сільської ради
Очікувана вартість: 980 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 27.12.2022 11:46

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума980 000.00 UAH