• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)

Оголошено тендер

404 283.77 UAH
Номер: a59e4ef4f6f34487aec005719f7fd3eb
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-27-001024-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
Замовник: Великоберезнянська селищна рада Ужгородського району Закарпатської області
Очікувана вартість: 404 283.77 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія (Електрична енергія)
Примітки: Пунктом 13 Особливостей визначено, що Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: З метою забезпечення безперебійного постачання електричної енергії з 01.01.2022 по 31.03.2022 необхідно укласти договір з постачальником «останньої надії» - Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» (далі - ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО»). Відповідно до підпункту 3.4.2 пункту 3.4 розділу ІІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі - Правила), що затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 у разі не обрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником, постачання електроенергії здійснюється постачальником «останньої надії». Підпунктом 3.4.4 Правил визначено, що постачальник «останньої надії» здійснює постачання з моменту припинення постачання електричної енергії попереднім постачальником. Договір постачання електричної енергії між постачальником «останньої надії» і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу. Відповідно до розпорядження КМУ від 12.12.2018 №1023-р (зі змінами) ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» визначено постачальником «останньої надії» на період з 01.01.2019 до 31.12.2022 року. ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» діє на підставі ліцензії на постачання електричної енергії споживачу, виданої Постановою НКРЕКП від 06.11.2018 №1344. Згідно п.62.6 Правил роздрібного ринку електричної енергії. Ціна за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», розраховується відповідно до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», затвердженим Постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1179. Територія здійснення діяльності ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО», як постачальника «останньої надії» - є територія України, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Враховуючи вище викладене, з метою забезпечення безперебійного функціонування об'єктів Замовника, необхідно здійснити закупівлю: Електрична енергія на умовах постачальника «останньої надії» згідно ДК 021:2015 код 09310000-5 «Електрична енергія» в ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів. Враховуючи вищевикладене, є наявні підстави відповідно до абз.6 ч. 5 п. 13 Особливостей, а саме: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу. З метою забезпечення безперебійного постачання електричної енергії з 01.01.2022 по 31.03.2022 необхідно укласти договір з постачальником «останньої надії» - Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго» (далі - ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО»). Відповідно до підпункту 3.4.2 пункту 3.4 розділу ІІІ Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі - Правила), що затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 у разі не обрання споживачем електропостачальника, зокрема після розірвання (припинення) договору з попереднім електропостачальником, постачання електроенергії здійснюється постачальником «останньої надії». Підпунктом 3.4.4 Правил визначено, що постачальник «останньої надії» здійснює постачання з моменту припинення постачання електричної енергії попереднім постачальником. Договір постачання електричної енергії між постачальником «останньої надії» і споживачем вважається укладеним з початку фактичного постачання електричної енергії такому споживачу. Відповідно до розпорядження КМУ від 12.12.2018 №1023-р (зі змінами) ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» визначено постачальником «останньої надії» на період з 01.01.2019 до 31.12.2022 року. ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» діє на підставі ліцензії на постачання електричної енергії споживачу, виданої Постановою НКРЕКП від 06.11.2018 №1344. Згідно п.62.6 Правил роздрібного ринку електричної енергії. Ціна за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», розраховується відповідно до Порядку формування ціни, за якою здійснюється постачання електричної енергії споживачам постачальником «останньої надії», затвердженим Постановою НКРЕКП від 05.10.2018 № 1179. Територія здійснення діяльності ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО», як постачальника «останньої надії» - є територія України, крім території, на якій органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Враховуючи вище викладене, з метою забезпечення безперебійного функціонування об'єктів Замовника, необхідно здійснити закупівлю: Електрична енергія на умовах постачальника «останньої надії» згідно ДК 021:2015 код 09310000-5 «Електрична енергія» в ДПЗД «УКРІНТЕРЕНЕРГО» шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів. Враховуючи вищевикладене, є наявні підстави відповідно до абз.6 ч. 5 п. 13 Особливостей, а саме: укладення договору про закупівлю з постачальником “останньої надії” або з постачальником універсальної послуги на постачання електричної енергії або природного газу.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 27.12.2022 09:52

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описджерело фінансування-кошти місцевого бюджету
Сума404 283.77 UAH