-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1
Оголошено тендер
1 967 978.00
UAH
Номер:
ae77d9192f44445ca6da97d718d3451c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-26-006429-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 967 978.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з усного послідовного та синхронного перекладу - 79540000-1
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
79540000-1 Послуги з усного перекладу
Дата опублікування:
26.12.2022 19:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума1 967 978.00 UAH