-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Профнастил Н-44 RAL 7016 M (будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Оголошено тендер
54 758.00
UAH
Номер:
a0c95494df404f2d85d5dc52fb1c3c39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-26-000822-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
СВЕСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390133
-
Адреса:
41226, Україна, Сумська область, Шосткинський р-н, селище міського типу Свеса, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СВЕСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ШОСТКИНСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390133
-
Адреса:
41226, Україна, Сумська область, Шосткинський р-н, селище міського типу Свеса, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 31
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
54 758.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Профнастил Н-44 RAL 7016 M (будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом)
Примітки:
Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару відповідно до підпункту 2 пункту 13 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабміну від 12.10.2022 № 1178; Наказ Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України № 75 від 25.04.2022 зі змінами.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.12.2022 09:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума54 758.00 UAH