-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплексна послуга з обслуговування спортивних споруд, будівель та прилеглої території
Оголошено тендер
1 877 000.00
UAH
Номер:
72617a2ed2eb4289baf7061cfbae8abf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-20-003191-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Підприємство "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
34105878
-
Адреса:
82536, Україна, Львівська область, с. Яворів, вул. Рівних прав та можливостей, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 877 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплексна послуга з обслуговування спортивних споруд, будівель та прилеглої території
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
92610000-0 Послуги з утримання спортивних закладів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
20.12.2022 13:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 877 000.00 UAH