-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
твердопаливні котли KRONAS UNIC NEW ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ
Оголошено тендер
179 350.00
UAH
Номер:
428dba53382d445f9697d93b9c77a473
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-19-007446-b
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
1 Державний пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України у Чернігівській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38340807
-
Адреса:
14030, Україна, Чернігівська область, місто Чернігів, вулиця Захисників України
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
179 350.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
твердопаливні котли KRONAS UNIC NEW ПОТУЖНІСТЮ 27 КВТ, 35 КВТ, 50 КВТ
Примітки:
Враховуючи, що за вищезгаданим предметом закупівлі не відбулись оголошені відкриті торги через відсутність учасників (ідентифікатор закупівлі UA-2022-11-24-005506-a) та з метою задоволення потреби замовника у зазначених вище товарах є підстави зазначену закупівлю здійснити без використання електронної системи закупівель, відповідно до Особливостей.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
19.12.2022 15:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
твердопаливний котел KRONAS UNIC NEW потужністю 27 КВТ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2022
твердопаливний котел KRONAS UNIC NEW потужністю 35 КВТ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2022
твердопаливний котел KRONAS UNIC NEW потужністю 50 КВТ
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 20.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду
Сума179 350.00 UAH