• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Природний газ; код 09120000-6 Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Оголошено тендер

1 191 880.08 UAH
Номер: 59496f7f392b46129d964f47a80e27e6
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-15-010417-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ, СПОРТУ, КУЛЬТУРИ І ТУРИЗМУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 1 191 880.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ; код 09120000-6 Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Примітки: закупівля проводиться у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (пп.6 п.13 Постанови - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури, номер закупівлі UA-2022-11-29-008819-a)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 15.12.2022 19:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 191 880.08 UAH