-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для закладів освіти Вигодської селищної ради)
Оголошено тендер
1 341 624.84
UAH
Номер:
34772d6d37a643b6b7520e6264b07a46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-15-005034-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43162486
-
Адреса:
77552, Україна, Івано-Франківська область, селище міського типу Вигода, вул. Д. Галицького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43162486
-
Адреса:
77552, Україна, Івано-Франківська область, селище міського типу Вигода, вул. Д. Галицького, 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 341 624.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (електрична енергія для закладів освіти Вигодської селищної ради)
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та ПКМУ №1178 від 12.10.2022р. «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
15.12.2022 13:04
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписВигодська селищна рада
Сума1 341 624.84 UAH