-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Дрова паливні твердих порід
Оголошено тендер
475 000.00
UAH
Номер:
f9fc5731043c425ea74a7929c8cf28f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-14-005368-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління освіти Жмеринської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02125786
-
Адреса:
23100, Україна, Вінницька область, м. Жмеринка, вул. Київська, 1а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
475 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дрова паливні твердих порід
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до пп. 4 п.13 Особливостей що затверджені Постановою КМУ 1178 від 12.10.2022 року.
Пунктом 13 Особливостей встановлено, що придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли:
- існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником;
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 Деревина
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
14.12.2022 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума475 000.00 UAH