-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»),
Оголошено тендер
4 800 000.00
UAH
Номер:
143384426f6c4b1b9c7b4e72f8a868b3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-12-002979-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» та багатоплатформовому клауд-месенджері «Telegram»),
Примітки:
Закупівля проводиться відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
12.12.2022 13:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума4 800 000.00 UAH