• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Електрична енергія

Оголошено тендер

15 000 000.00 UAH
Номер: 834a20bf6ecc412692fad1b7df093010
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-12-002352-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Вододар" Бориславської міської ради
Очікувана вартість: 15 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія
Примітки: Комунальне підприємство «ВОДОДАР» Бориславської міської ради, що розташоване за адресою: 82300, Україна, Львівська область, місто Борислав, вул. Володимира Великого, 229 А (далі – Замовник), планує здійснити закупівлю Електричної енергії, 09310000-5 – Електрична енергія за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі — Закупівля), очікуваний обсяг якої становить – 2 500 000 кВт. Замовник планує проведення закупівлі шляхом публікації звіту про договір про закупівлю з учасником – Товариством з обмеженою відповідальністю «Львівенергозбут», код ЄДРПОУ 42092130, 79016, м. Львів, вул. Шевченка, 1 (далі — Учасник), укладеного без використання електронної системи закупівель (далі – Прямий договір) у зв’язку з наступним: відповідно до ОСОБЛИВОСТЕЙ здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (далі – Особливості) придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли здійснюється закупівля товарів, робіт і послуг для забезпечення функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Відповідно до листа № 8/11/3037-22 від 08.09.2022 року Департаменту комунальних послуг та комунального обслуговування Міністерства розвитку громад та територій України Комунальне підприємство «ВОДОДАР» Бориславської міської ради включено до секторального переліку об’єктів критичної інфраструктури, згідно статті 9 Закону України «Про критичну інфраструктуру» та Порядку віднесення об’єктів до об’єктів критичної інфраструктури, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 жовтня 2020 року. Закупівля електричної енергії необхідна для забезпечення виробничих потужностей (насосних станцій, бойлерних тощо) Комунальним підприємством «ВОДОДАР» Бориславської міської ради як об’єктом критичної інфраструктури. Без закупівлі даного товару таке функціонування є неможливим. У зв’язку з вищенаведеним, замовник оприлюднює в електронній системі закупівель звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, відповідно до пункту 38 розділу X “Прикінцеві та перехідні положення” Закону.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування: 12.12.2022 11:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписЗбір очищення та постачання питної води
Сума15 000 000.00 UAH