• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Бензин А-95 (у талонах), Дизельне паливо (у талонах)

Оголошено тендер

268 000.00 UAH
Номер: bfb1220c4d4a462fbbf27fd639d32bf5
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-09-004664-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ПІВДЕННОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ №1 ХАРКІВСЬКОГО РАЙОНУ"
Очікувана вартість: 268 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Бензин А-95 (у талонах), Дизельне паливо (у талонах)
Примітки: Вид закупівлі: абз.6 п.5 ч.2 ст.4 Закону України "Про публічні закупівлі" - договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Закупівля здійснюється без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу згідно пп.2 п.13 Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" - замовник перебуває в районі проведення воєнних (бойових) дій на момент прийняття рішення про здійснення закупівлі або її здійснення.
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування: 09.12.2022 14:35

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума268 000.00 UAH