-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія Код ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія
Оголошено тендер
1 440 000.00
UAH
Номер:
dd6e455fcb32460d9e5bc237cfa798c4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-09-001873-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42714998
-
Адреса:
51140, Україна, Дніпропетровська область, с. Личкове, вул. Центральна, буд. 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЛИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42714998
-
Адреса:
51140, Україна, Дніпропетровська область, с. Личкове, вул. Центральна, буд. 103
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Код ДК 021:2015 - 09310000-5 — Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
09.12.2022 10:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Електрична енергія Код ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія
Кількість
240000 Кіловат-година
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 440 000.00 UAH