-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Активна електрична енергія
Оголошено тендер
6 600 000.00
UAH
Номер:
2ea1b2ab5493459689710f477cb11df6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-09-001803-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271932
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, ПРОМБАЗА
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО УПРАВЛІННЯ "ТЕПЛОВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14271932
-
Адреса:
60236, Україна, Чернівецька область, Новодністровськ, ПРОМБАЗА
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Активна електрична енергія
Примітки:
60236, Чернівецька область, м. Новодністровськ, Промбаза. Категорія Замовника -юридична особи/суб’єкт господарювання, який здійснює діяльність в окремих сферах господарювання, зазначена у пункті 4 частини першої статті 2
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
Дата опублікування:
09.12.2022 11:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума6 600 000.00 UAH