-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
875 000.00
UAH
Номер:
823efca6f7954e2fbe6315749eec72b6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-08-004364-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991501
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Кибальчича, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Обласний центр крові" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991501
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, Житомир, вулиця Кибальчича, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
875 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
08.12.2022 13:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума875 000.00 UAH