• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (квадрокоптер)

Оголошено тендер

325 000.00 UAH
Номер: 84f21c8d067c4103926f5d460e1d7c6c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-07-002788-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
Замовник: Виконавчий комітет Мукачівської міської ради
Очікувана вартість: 325 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном (квадрокоптер)
Примітки: Виконавчий комітет Мукачівської міської ради Місцезнаходження: 89600, Україна, Закарпатська обл., місто Мукачево, площа Духновича Олександра, 2 Код за ЄДРПОУ: 04053743 Категорія: згідно п.1 ч.4 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 07.12.2022 12:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума325 000.00 UAH