-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А-95, дизельне паливо
Оголошено тендер
638 890.00
UAH
Номер:
91738cdee4cb4818b606416fc8f7e997
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-007581-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Городоцька міська рада Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26269892
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городоцький район, місто Городок, МАЙДАН ГАЙДАМАКІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Городоцька міська рада Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26269892
-
Адреса:
81500, Україна, Львівська область, Городоцький район, місто Городок, МАЙДАН ГАЙДАМАКІВ, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
638 890.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А-95, дизельне паливо
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до плану у разі виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах та у разі виділення додаткових коштів, а також відповідно до Рішення сесії від 01.12.2022 №22/26-5224 Про внесення змін до Програми "Забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони та створення матеріальних резервів для забезпечення надзвичайних ситуацій на території Городоцької територіальної громади на 2022 рік"
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
06.12.2022 16:44
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума638 890.00 UAH