-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Електрична енергія
Оголошено тендер
8 845 000.00
UAH
Номер:
855572fa38cc4c5292260134073fbbcf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-06-005107-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КНП "Центральна міська клінічна лікарня" Ужгородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992819
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, місто Ужгород, вул.Грибоєдова, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
8 845 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
КЕКВ:
2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування:
06.12.2022 16:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума8 845 000.00 UAH