• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Електрична енергія (на 2023 рік)

Оголошено тендер

1 954 823.00 UAH
Номер: d5aeaa9437f04df49a5d424ba0d7b350
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-06-006204-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Свалявська міська лікарня" Свалявської міської ради Закарпатської області
Очікувана вартість: 1 954 823.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія (на 2023 рік)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2273 Оплата електроенергії
Дата опублікування: 06.12.2022 15:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 954 823.00 UAH