• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

Дизельний генератор SARO SR-75

Оголошено тендер

518 000.00 UAH
Номер: 7aaabf26ce784ba18e3b9d3e33c57337
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-12-05-004005-c
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КЗ Обласний комплексний центр надання соціальних послуг
Замовник: КЗ Обласний комплексний центр надання соціальних послуг
Очікувана вартість: 518 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Дизельний генератор SARO SR-75
Примітки: Враховуючи п. 6 ст. 13 Постанови Кабінету Міністрів України № 1178 від 12.10.2022 р. - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 Генератори
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 05.12.2022 12:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума518 000.00 UAH